MENSEN

sander.jpg Sander Boerma
 Afgestudeerd aan de NHTV als allround verkeerskundige
 met wegontwerp als afstudeerrichting. Houdt zich primair
 bezig met dynamisch verkeersmanagement en lokale
 verkeersvraagstukken.

E-mail: sander.boerma@movensis.nl

joost.jpg  Joost Boor
 Als vervoerkundige jarenlang intensief betrokken bij
 verschillende ontwikkelingen in het openbaar vervoer,
 zoals Transmodel en KAR.


E-mail: joost.boor@movensis.nl

marcel.jpg Marcel Fick
 Als verkeerskundige al jaren werkzaam op het gebied van
 VRI’s (met KAR), met name gericht op de correcte  dynamische werking door middel van inregelen, meten,
 beheren en aanpassen.

E-mail: marcel.fick@movensis.nl

wouter.jpg Wouter Kooijman
 Afkomstig van de TU Delft met dynamisch verkeersgedrag
 als specialisme. Binnen Movensis betrokken bij KAR en DRIS  gerelateerde projecten.


E-mail: wouter.kooijman@movensis.nl

blanco.jpg Ger van der Peet
 Oudgediende in OV en de informatie techniek, waaronder  de ontwikkeling van Transmodel en IT manager voor
 Nestlé. Sterk in projectmanagement met oog voor de  inhoud.

E-mail: ger.van.der.peet@movensis.nl

quincent.jpg  Quincent Ripassa
 Heeft planologie gestudeerd aan de Universiteit Utrecht.
 De afgelopen jaren voornamelijk bezig geweest met
 toegankelijkheid van bushaltes en projecten met  wachtruimtes en haltevoorzieningen.

E-mail: quincent.ripassa@movensis.nl

thomas.jpg  Thomas Walta
 Als ingenieur al jaren werkzaam in de informatie techniek
 vanuit een procesmatige invalshoek op het gebied van
 inkoop en implementatie. Focus binnen Movensis:  aanbestedingen en projectmanagement.

E-mail: thomas.walta@movensis.nl